September 30, 2014 kl

Blogi




Helena-Reet: 42 vahvat Norra blogi

Foto: Gossip.ee. Norra blogid

Foto: Gossip.ee

Norra blogid

Allikas: Gossip.ee

Viimasel ajal külastan iga päev erinevaid blogisid — nii kodumaiseid kui välismaiseid. Päris agarate postitajatena on silma jäänud Norra ja Rootsi blogijad, ent täna teen juttu Norra blogijatest.

Enamus blogijaid, kelle veebipäevikutesse olen kiiganud on blogijad vanuses 15-22 aastat. Peab tunnistama, et blogidest leiab äärmiselt palju inspireerivat materjali — häid mõtteid, huvitavat infot, kauneid pilte, rohkelt ilu- ja moeuudiseid ning personaalsust. Mul on tunne, et blogijad teevad mitmetes oma sissekannetes paljudele ajakirjanikele silmad ette, sest on tükk maad loomingulisemad, originaalsemad ning mitmekesisemad.

Olen märganud, et esimesena kammin viimasel ajal läbi põnevamad blogid ning siis alles meelelahutus- ning uudisteveebid... Võib-olla on see lihtsalt väike vaheldus või kapriis aga võib-olla on see tõsine märk sellest, et seda Eesti meediale omast copy paste "refereerime kõik seda sama pahna" on kõik kohad täis — mul isiklikult on sellest ammu ilma suht villand ning kahjuks hakkavad ära tüütama ka pisikese Eesti pidevalt korduvad kuulsused... Olgem ausad, me tunneme neid juba paremini kui ennast... and this is sick! :)

Kuigi ma Norra blogidest pingerida täna teha veel ei oska, toon välja ladvikusse kuuluvad — nimekiri on tõesti hetkel suvalises järjekorras. Need 42 blogi on kõik Norras vähem või rohkem populaarsed ning kõiki neid võib külastada kindlasti rohkem kui korra elus. Kõige rohkem meeldib mulle, kui inimesed postitavad midagi kunstipärast — oma loomingut või lahedaid moeseeriaid / lavastusi. Tore on kiigata natuke teiste ellu ning vaadata kus inimesed käivad, mida ostavad ning kuidas riietuvad... Ärritavad aga liiga läbinähtavad reklaampostitused... Gosh! Need on nii õudsed ning neid on Norra blogid täis.

Blogipostituste järgi tunduvad Norrakad võib-olla et natuke liiga uhked. Võimalik, et see on tingitud liiga heast elu-olust või lihtsalt liigsest nooruse rumalusest aga päris mitmetes blogides jääb paratamatult kõrvu kõlama kerge kõrk toon ning justkui tervest maailmast üleolek. Samas võimalik, et ajan seda ka segi liigse enesekindlusega... Kuid siiski olen suhteliselt kindel, et eestlased ja soomlased on siinkohal kindlasti tunduvalt pehmemad, sõbralikumad ning tolerantsemad blogijad... :P

Hästi positiivsena aga tooks välja norralannade ilu — tõesti, blogide alusel võiks öelda, et Norras elavad väga kaunid naised!

PS! Koostamisel on ka suur Eesti blogijate andmebaas.. Palun lisage oma või sõbra vahva blogi Gossip.ee lehe vasakus servas asuvasse Gallupisse! :)


Nüüd aga siis blogroll, mida külastada soovitan:
"42 TOP Norwegian Blogs"



Helena-Reet Ennet  Ohmygossip.com Norway


Martine Egeland http://explode.blogg.no/


Erica Kvam   http://l0ve.blogg.no/



Tuva Willassen   http://tuvaw.blogg.no




——————————————————♥—♥—♥——————————————————
Reklaam

Visit Ohmygossip Couture e-shop
——————————————————♥—♥—♥——————————————————

 

Anna Edwin  http://annais.blogg.no/



Tone Damli  http://tonedamli.blogg.no/



Fanny Bratland Andersen   http://fannyba.blogg.no/



Aurora Mohn  http://auroramohn.blogg.no/



Marthe Borge  http://martheborge.blogg.no/



Karoline Berget http://karolineberget.blogg.no



Linni Meister http://linni.blogg.no/




Rachel Nordtømme  http://rachelnordtomme.blogg.no/



Stine Steen  http://haawt.blogg.no/

Karoline  http://thisiskaroline.blogg.no/


Renate Henriksen  http://rhenriksen.blogg.no/


Sophie Elise Isachsen  http://sophieelise.blogg.no/



Annette Haga  http://nettenestea.com/




Therese Charlotte Margrethe Nielsen  http://tcmn.blogg.no/


Maren Vik   http://marenviks.blogg.no/



Hedda Ingeborgvik http://hedda.blogg.no/



Sandra Vivi Andersen  http://blogista.blogg.no/




Rannveig Heitmann  http://rannveigheitmann.blogg.no/




Hilde Carma  http://hildecarma.no/




Linnea Sofie V.  http://lsvj.blogg.no/





——————————————————♥—♥—♥——————————————————
Reklaam:

Visit Ohmygossip Couture e-shop
——————————————————♥—♥—♥——————————————————


Veronica Shverdag http://veronicarov.blogg.no/



Ingrid  http://ingrrrid.blogg.no/




Donna og Sara http://donnaogsara.blogg.no/



Benedicte Cushing http://bmc.blogg.no/



Lise Josefine Ripnes   http://lissis.blogg.no/




Casandra http://casandrra.blogg.no/



Emilie Nereng  http://www.voeblogg.no/



Linniiie  http://www.linniiie.com/



Ida Wulff   http://www.idawulff.com/




Elise Bahía http://livingdoll.vixen.no/



Maria Rogersdotter  http://mariarogersdotter.modette.no/



Caroline Berg Eriksen   http://fotballfrue.no/



Ulrikke Lund  http://ulrikkelund.com/



Andrea Badendyck  http://werun.no/andreabadendyck/




Kristina Andersen  http://www.kristinaandersen.no/



Lene Orvik  http://leneorvik.modette.no



Cathrine Heienberg  http://cathinthecity.com



Ida Marie Wiik  http://idawiik.blogg.no/






Autor: Helena-Reet Ennet
Aprill 23, 2012 - 09:03

Märksõnad: TOP Norwegian Blogs, Ohmygossip.no, Norra, Norway , Blog, Blogi, Blogs, blogg, Annette Haga, TCMN, Therese Charlotte Margrethe Nielsen, Sophie Elise Isachsen, Erica Kvam, Bloggen skrives av, Helena-Reet Ennet, video, videoblog, Tuva Willassen, Tone Damli, Anna Edwin , Fanny Bratland Andersen, Aurora Mohn, Oh, My, Contakt, Kontakt, Gossip, Gossip.ee, Ohmygossip, Marthe Borge, Karoline Berget, Linni Meister, Rachel Nordtømme, Rachel Nordtomme, Stine Steen, Karoline, Dahlsrud, Rikke, Renate Henriksen, Maren Vik, Hedda Ingeborgvik, Sandra Vivi Andersen, Rannveig Heitmann, Hilde Carma, LSVJ, Linnea Sofie V., Martine Egeland, Veronica Shverdag, Ingrid, Donna og Sara, BMC, Benedicte Cushing, Lissis, Lise Josefine Ripnes, Casandra, Voe, Emilie Nereng, Linniiie, Ida Wulff, Livingdoll, Elise Bahía, Maria Rogersdotter, Caroline Berg Eriksen, fotballfrue, Ulrikke Lund, Andrea Badendyck, Kristina Andersen, Lene Orvik, Cathrine Heienberg, Ida Marie Wiik, OHMYGOSSIP


www.ohmygossip.ee

Galerii



Mitmesugust


September 28, 2014 - 03:13

Tervis: Kuidas seljatada depressioon?






September 10, 2014 - 10:48

Suhted: 3 viisi oma enesehinnangu tõstmiseks

September 10, 2014 - 05:51

Tervis: Alkohol ei sobi "unerohuks"


.::EKSKLUSIIV::.






Näita kõiki

Events








Näita kõiki

Küsitlus

Mida tahaksite Ohmygossip'is näha/lugeda?

Ohmygossip TV'd
Galeriisid
Blogisid
Intervjuusid
Välismaa uudiseid
Ilu- ja moeuudiseid
DIY projekte
Auhinnamänge
Midagi muud


Kokku vastatud: 14315
Kommentaarid
Näita tulemusi